O nas

Hej! Nazywamy się Sana Sushi. Miło cię poznać!

Jesteśmy nową generacją Mistrzów sushi, którzy przyjęli doświadczenie swoich poprzedników i wprowadzili ducha nowoczesności. Posiadamy doświadczenie w przygotowywaniu sushi i kuchni japońskiej od ponad 5 lat, każdego nowego dnia doskonalimy nasze umiejętności i wnosimy swój indywidualny styl, aby stworzyć idialną równowagę smakową. Korzystamy tylko z najświeższych produktów do przygotowania naszego sushi.


Jak pracujemy?


Każde indywidualne zamówienie dla nas jest trochę sztuki. Zawsze staramy się realizować zamówienia szybko, dobrze i z duszą, każda zwinięta rolka lub ugotowany Ramen, wszystko to robimy jak najlepiej. Dlatego zatrudniamy najlepszych i najbardziej doświadczonych sushi masterów w Warszawie!

Również ważnym aspektem dla nas jest bezpieczeństwo i wysoka jakość wyprodukowanego produktu. W tym celu osobiście wybieramy najświeższe składniki do produkcji, a także wszyscy pracownicy kuchni pracują w jednorazowych rękawiczkach i po każdym zamówieniu myją ręce i sprzęt oraz zmieniają rękawiczki na nowe.